יעוץ ראשוני
ללא התחייבות

הרשם כאן ונחזור
אליך בהקדם. 
הצעת מחיר לממונה בטיחות
ממונה בטיחות הוא מי שיש לו את הידע וההסמכה לנהל ולתכנן את התודעה בכל הנוגע לבטיחות ברשות מקומית, מפעל, אתר בנייה או כל מקום אחר שהוגדר שיש בו חובה שיהיה בו ממונה בטיחות.
הוא אמור להיות אמון על החוקים השונים, לוודא שאותם חוקים מיושמים ולכוון לכך, והוא אמור להיות זה שמפקח על הבטיחות והגהות במקום.

אם אתם צריכים הצעת מחיר לממונה בטיחות, היא תהיה מן הסתם מורכבת מנפח העבודה, מה היא כוללת ומהו תחום האחריות של ממונה הבטיחות.

כדאי להכיר את התפקידים השונים שלו, 2 העיקריים שבהם לפניכם :

הדרכת העובדים
הצעת מחיר לממונה בטיחות יכולה להיות רק על הדרכה על בטיחות וגיהות לעובדים במידה ויש כבר ממונה בטיחות אחר למקום או שאין צורך באחד כזה אלא רק בהדרכה, ויכולה להיות חלק מהצעת מחיר כוללת שמרכיב אחד בה הוא ההדרכה. ממונה בטיחות מעביר לעובדים את הסכנות שיש במקום העבודה שלהם, ממה הם צריכים להיזהר ואיך הם יכולים להימנע מלהסתכן. הוא אמור להדריך אותם על שילוט רלוונטי ומה הוא אומר כמו גם על ביגוד או כל אמצעי מיגון אחר שיכול לסייע להם, והוא צריך לעדכן אותם על חומרים מסוכנים שקיימים בסביבה ומהן ההרשאות שלהם.

וידוא הרשאות של העובדים
ממונה בטיחות גם אחראי בין השאר על וידוא עבודה תקינה מה שאומר וידוא שיש לכל עובד את ההרשאות שלו. כך לדוגמא בעבודה שהוגדרה כעבודה בגובה רשאים לעבוד רק עובדים שהוסמכו לעבודה בגובה, שעברו את ההשתלמות המתאימה ושנבחנו על החומר. כך גם עם חומרים שונים כמו עבודות בסיכון גבוה, ממונה הבטיחות חייב לוודא שהעובדים הספציפיים רשאים לעבוד בעבודה הספציפית כמו גם שהעבודה עצמה מורשית.

אלו רק שני מרכיבים מעבודתו הרחבה של ממונה הבטיחות, ובבואכם לבקש הצעת מחיר לממונה בטיחות אתם צריכים כמובן קודם כל לוודא
שהוא מורשה לעסוק בכך אך בנוסף, אתם צריכים להבין מה אתם צריכים, מה תכלול עבודתו של ממונה הבטיחות בכדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר שרלוונטית לצרכים שלכם.
 
קו פיננסי יחיאל מאור בע"מ | אימבר 7 , פ"ת.  טל': 03-9200200 , פקס' : 03-9223223